Folia na samochód – kamuflaż

0
4569

Dla kogo dedykowany jest styl kamuflażu?

W zasadzie każdy może sobie pozwolić na folię na samochód z wzorem kamuflującym. Zarówno ci, którym odpowiednie maskowanie jest potrzebne do codziennej pracy (myśliwi czy leśnicy), jak i ci, którym się taki wzór po prostu podoba. Mogą to być miłośnicy offroad’u, wielbiciele sportów paramilitarnych lub po prostu ludzie lubiący taki styl.

Kamuflaż najciekawiej wygląda na autach terenowych, SUV’ach, vanach czy pick-up’ach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by samemu poeksperymentować i puścić wodze fantazji. Wszak nawet Fiat 126 może wyglądać drapieżnie ubrany w wojenne barwy.

Dostępne kolory maskowania kamuflażu

Folie na samochód dostępne są w różnych odmianach kolorystycznych kamuflażu. Od zieleni z czernią, przeznaczonych na tereny leśne, poprzez pustynne piaskowo-brązowe barwy aż po zimowe: biało-szaro-czarne. Ułożenie plam także występuje w kilku wariantach. Wszystko zależy od Twojego gustu i potrzeb.

Naklejanie folii na samochód, czy to w ogóle ma sens?

Tak, ma to sens, ponieważ w efekcie oklejania otrzymujemy nie tylko zmianę koloru auta. Dodatkowo zabezpieczamy swoją karoserię przed zarysowaniami, małymi obtłuczeniami czy szkodliwym wpływem soli. Maskujemy również niedoskonałości widoczne na powierzchni lakieru. Ponadto folia na samochód jest trwała i wytrzymała, ale jeśli zechcemy, możemy wrócić do oryginalnego lakieru w każdej chwili.