Folia na auto w motywie moro – funkcjonalna i praktyczna

0
3277
oklejanie samochodu

Folia na auto zabezpiecza samochód przed zarysowaniami i odpryskami. Obecnie, folie można spotkać w nowoczesnym wzornictwie o modnych i ciekawych motywach. Drugim celem zakładania folii jest fakt, iż zakrywa ona niektóre niedoskonałości, które pojawiły się na samochodzie w procesie eksploatacji. Wspomniany produkt dobrze radzi sobie z zakrywaniem zmatowaniem oraz niedużych zarysowań.

Folia na auto w motywie moro – doskonała dla kamuflażu

Obecnie bardzo modne są motywy militarne. Folia na auto w motywie moro bardzo dobrze zestawia się z tym stylem. Tego typu produkt idealnie spisuje się w ramach kamuflażu na samochodach terenowych. Taka nowoczesna ochrona na samochód jest również bardzo trwała, gdyż z powodzeniem może ona być umieszczona na pojeździe nawet kilka lat.

Reasumując, folia na auto posiadająca wzór moro:

  • dobrze komponuje się z militarnym akcentem,
  • odgrywa rolę kamuflażu,
  • sprawdza się w leśnictwie,
  • może być dopasowana do samochodu terenowego.

Jak dbać o folię samochodową?

Przy ręcznym myciu pojazdu, bez procesu woskowania, folia bardzo długo będzie zachowana w idealnym stanie. Nie wymaga ona wykonywania innych czynności, dobrze nałożona na samochód, wytrzyma długie lata. Folia na auto w stylu moro może być bezpiecznie aplikowana na samochód, bez uszkodzenia żadnych elementów.