Folia carbon 3M

0
2170
carbon oklejanie

Proste sposoby na efektowny wygląd auta

Jeśli nie dysponujemy budżetem pozwalającym na zmianę auta, a chcielibyśmy wprowadzić jakieś zmiany i nieco zmienić wygląd naszego pojazdu, dobrym rozwiązaniem są różnego rodzaju folie, które pokryją cały samochód lub jego poszczególne części. Folie dostępne są w różnych kolorach, mogą być matowe lub błyszczące. Folia carbon 3m jest jedną z wysokiej klasy folii – należy jednak uważać na jej podróbki i zaopatrywać się w nią jedynie w sprawdzonych miejscach. Oklejenie samochodu folią może w prosty sposób zmienić go nie do poznania.

Folia carbon 3M

Oryginalną folię carbon 3m można nabyć jedynie w poprzez autoryzowanego dystrybutora 3M. Firma 3M zajmuje się produkcją dwóch rodzajów folii: pierwszy (starszy) to oryginalny Carbon Ca-421z serii Di-Noc, natomiast drugi rodzaj (czyli nowszy)  to Carbon 3M z serii 1080.

Carbon z serii Di-Noc występuje tylko w rolkach, które mają szerokość 122 cm, warto mieć tę informację na uwadze, ponieważ nie zawsze za pomocą jednego płata folii  można okleić maskę, szczególnie w przypadku większych samochodów. Carbon 3M z serii 1080 natomiast znaleźć można jedynie w rolkach o szerokości 152 cm, takie wymiary sprawiają, że nadaje się do oklejania większych powierzchni niż poprzedni rodzaj. Folie odznaczają się wysoka jakością wykonania.