Czy wykonuje się jeszcze tuningi Poloneza?

0
700
tuning poloneza caro

Kiedyś Polonez był marzeniem, później zaczął odchodzić w zapomnienie. Dziś dla młodego pokolenia to kultowy samochód, który chętnie odnawiają tak, by wydobyć z niego nowe piękno.

Obserwując przykłady tuningu Poloneza można się zdziwić, jak dobry bywa efekt końcowy. Osłona podwozia i koła w oryginalnych kolorach potrafią całkowicie odmienić zdawałoby się że stare i dobrze znane auto. Tuning Poloneza może oczywiście objąć również wnętrze, które sporo zyska na wymianie foteli czy radia na nowe. Chodzi tu nie tylko o wygląd, ale i o komfort auta, który w przypadku kilkudziesięcioletnich samochodów może być niski.

Tuning Poloneza samemu czy z firmą?

Tuning można wykonywać samemu, ale to żmudne zajęcie, które wymaga dokupowania części w wielu różnych miejscach w Polsce. Z uwagi na malejącą dostępność takich aut, ich zdobycie staje się już trudne i drogie. Dlatego lepsze efekty można osiągnąć szybciej, korzystając z usług doświadczonej firmy.

Mała zmiana, duży efekt

Podstawowe usługi wykonywane w przypadku Polonezów to woskowanie i odmalowywanie karoserii. W przypadku tak starych samochodów, które w polskich warunkach nie zawsze były przechowywane w odpowiedni sposób, już to jest w stanie zrobić dużą różnicę.